Naši partneri

Mať spoľahlivých partnerov je nevyhnutné pre každý druh podnikania. Sme hrdí na to, že môžeme spolupracovať s našimi partnermi.

Futbalová škola Juventus

FŠ Juventus je občianske združenie, ktorého cieľom je poskytnúť deťom, čo najlepšie športové vyžitie a zábavu tým, že pokračuje v tradícii organizovania futbalovej školy, ktorá bola založená v roku 1997 a dala prvé kroky v prípravke dnes už aj ligovým futbalistom.

TOMARco. | Tomáš Martinčok

Firemná identita, spoľahlivá a fungujúca webová stránka a marketingové služby sú pre mnohých podnikateľov neprístupné kvôli vysokým cenám agentúr a reklamy. Mojím cieľom je sprístupniť tieto profesionálne služby aj malým a začínajúcim podnikateľom.

carnelian vedenie uctovnictva

Carnelian Prime accounting, s.r.o. - Vedenie účtovníctva, zakladanie s.r.o., vypracovanie GDPR

O našich klientov sa staráme na úrovni. Vieme, že podnikanie prináša situácie, kedy je potrebné riešiť otázky týkajúce sa účtovníctva práve v danej chvíli. Práve preto na vaše otázky odpovedáme denne, v naliehavých prípadoch sa nám dovoláte 24 hodín denne 7 dní v týždni. Tým zabezpečujeme, aby nedošlo k nesprávnym, mylným operáciám a účtovníctvo vašej spoločnosti bolo bezchybné.