Naše služby

Doučovanie a príprava do školy

Ponúkame vám možnosť doučovania detí individuálne, prípadne v menších skupinách. Doučovanie a príprava do školy v sebe zahŕňa pomoc pri písaní a vypracovaní domácich úloh a opakovaní učiva. Určené pre 1. stupeň a aj 2. stupeň ZŠ. Doučovanie prebieha hravou formou

Poznávacie a turistické výlety

Možnosť spoznávať blízke aj vzdialené okolie formou jednodňových výletov so zručnými sprievodcami. Zážitkové hry v konkrétnych mestách, ktoré výlety nielen spestria, ale aj prinesú množstvo nových poznatkov. Príležitosť dostať sa na miesta, kam by ste sa bežne nevybrali alebo nedostali.

Kreatívne dielne a kurzy

Príležitostné podujatia vhodné pre deti a ich rodičov, či starých rodičov. Ponúkame vám rozvíjanie vašej tvorivosti a jemnej motorickej zručnosti. Môžete sa tešiť na origami, tvorbu pohľadníc, korálkovanie, mandaly, tvorbu kvetov a kytíc z papiera, stromčeky šťastia a mnoho iného.

Usporiadanie kongresov, konferencií a iných podujatí

Firemné podujatia zamerané na propagáciu spoločnosti a iné interné účely. Pripravíme pestrý a zaujímavý kultúrny program, ktorý obohatí podujatie. Poskytneme pomoc pri organizovaní školení/konferencií od zabezpečenia ubytovania/priestoru cez lektorov až po kultúrno-zábavný program.

Osobnostný rozvoj

Niečo o nás

Čo je našim poslaním

Cieľom a poslaním vzdelávacieho inštitútu je ponúkať verejnosti a sociálne znevýhodneným skupinám atraktívne pravidelné aj príležitostné  vzdelávacie aktivity v rôznych oblastiach. Pomáhame ľuďom rozvíjať zručnosti v cudzích jazykoch, kreatívnej tvorbe a osobnostnom rozvoji. Chceme vytvoriť priestor pre každého, kto má záujem a chce sa rozvíjať.

Našim cieľom je, aby klienti a odberatelia našich služieb nachádzali v aktivitách zmysel, aby ich to bavilo a aby z toho získavali všetko potrebné pre svoj kvalitnejší život.